اسپانسرینگ برندها

امروزه برخی از مجموعه ها تمایل دارند متفاوت و با هزینه ای مناسب و بازخوردی چشم گیر برندسازی نمایند.
هلدینگ لوکس علاوه بر تبحر در این زمینه، با کمال میل راهکارهای انحصاری خود را در اختیار برندهای شما قرار می دهد.
توضیح مختصری از برخی روش ها تقدیم حضور شما می نماییم که همواره بروز رسانی خواهد شد :
جایگاه های لوکس :
هلدینگ لوکس توانایی قرار دادن کانتر و استند های تبلیغاتی خود را در مراکز مختلف دارد و می تواند اسپانسرینگ مجموعه ها و برندهای مختلف باشد.
این مجموعه با نصب تبلیغات بر روی رسانه های موجود و نیز توزیع بروشورهای مختلف جایگاه مناسبی جهت معرفی کالا و خدمات برندهای محترم می باشد.

همچنین از تمامی مراکز مختلف که فضایی جهت قرار دادن استند یا کانتر این مجموعه را دارا می باشند دعوت می نماییم به رایگان از خدمات اسپانسرینگ لوکس بهمراه تبلیغات خاص بهره مند گردند.
وب سایت های لوکس :
در حال حاضر وب سایت های بسیار زیادی مسئولیت تبلیغات و برندینگ مجموعه های مختلف را بر عهده دارند.
طبق برسی صورت گرفته اکثر وب سایت ها مبالغ مشخصی جهت تبلیغات دریافت می نمایند اما فروش محصولات، خدمات یا کسب درآمد مجموعه ها ارتباطی به وب سایت های تبلیغاتی ندارد و ممکن است فقط برای تبلیغ دهندگان متحمل هزینه باشد.
از این رو هلدینگ لوکس با روش کمی متفاوت، با توجه به کسب و کار شما ایده پردازی، ساخت بستری مناسب و پس از فروش محصولات و خدمات شما هزینه تبلیغات را از شما دریافت می نماید.

در این روش شما بصورت رایگان تبلیغات خود را عرضه می نمایید و بارها توسط بازدیدکنندگان دیده خواهید شد، و فقط زمانی مبلغ تبلیغات را پرداخت میکنید که محصولات یا خدمات خود را بفروش رسانده باشید.