خدمات در یک نگاه

خدمات و
محصولات آنلاین هلدینگ لوکس

با توجه به گستردگی فعالیت های هلدینگ لوکس در این بخش که در حال حاضر شش دپارتمان از خدمات و محصولاتی که در سایت بصورت آنلاین عرضه می گردد توضیحات مختصری ارائه می کنیم

صفحه اول

گوگل

با یک بررسی سطحی و سریع میتوان موفقیت وب سایت هایی که در صفحه اول گوگل حضور دارند را براحتی احساس نمود.دلیل این موفقیت علاوه بر ارائه خدمات مناسب در کسب و کار نمایش خدمات و محصولات آن ها به بازدیدکنندگان بسیاری در طول روز می باشد. اگر تمایل دارید پیشرفت چشمگیری داشته باشید با ما در ارتباط باشید.

طراحی

وب سایت

در دنیای مدرن امروزی استفاده از ابزارهای اینترنتی برای معرفی کسب و کار اجتناب ناپذیر است و بدلیل فراگیری و گستردگی این فضا و نیز نامحدود بودن آن از تمامی لحاظ کمک بسیار مؤثری به برجسته شدن برندهای مختلف می نماید. پیشنهاد بزرگان  هر کسب و کار داشتن یک وب سایت شرکتی یا فروشگاهی می باشد. شما در هر مرحله می توانید از کمک کارشناسان مجموعه هلدینگ لوکس بهره مند شوید.

ساخت

تیزر

یکی از بهترین خدمات تخصصی هلدینگ لوکس خلق تیزر های جذاب با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی بسیار بالا می باشد. اگر به وب سایت برندهای مختلف نیم نگاهی داشته باشید قطعاً یک تیزر خلاقانه مشاهده خواهید کرد که حتی ممکن است جذابیت آن تیزر شما را به خرید هر چه بیشتر آن محصول یا استفاده از آن خدمت ترقیب نماید. با کمی تامل فضای خالی وب سایت یا رسانه خود را با ساخت یک تیزر جذاب تکمیل نمایید.

ساخت

لوگوموشن

جذابیت در نمایش معرفی محصولات و خدمات برندها از زمان های قدیم مسئله بسیار چالش برانگیزی بوده است. برای ساخت بسیاری از انواع انیمیشن ها و یا تصاویر متحرک ممکن است هزینه و زمان زیادی صرف شود که هر مجموعه ای نتواند از پس این سرمایه گذاری برآید. هلدینگ لوکس یک جایگزین مناسب برای این سرمایه گذاری در نظر دارد که با توجه به جذابیت بسیار بالای آن از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است و ساخت لوگوموشن های بی نظیر شما را بعهده خواهد داشت.

دایرکت

اینستاگرام

مطمئن هستیم اکثر شما با پلتفرم اینستاگرام آشنا هستید، در واقع اینستاگرام نیز همانند بیلبورد یا وب سایت بعنوان یک رسانه دیجیتالی حرفه ای خدمتگذار کسب و کار های مختلف می باشد. تمامی مجموعه ها یا اشخاصی که در این رسانه موفق هستند کاملاً با شیوه های بازاریابی و تبلیغات آشنا هستند و از تمامی گنجایش این فضا بهره مند می گردند. ارسال دایرکت های معرفی و هوشمند به جامعه هدفمند یک روش بسیار مؤثر می باشد. این مجموعه میتواند با هوش مصنوعی خود بدون نیاز به استفاده از پیج شما دایرکت های متفاوت را به حداقل 2 میلیون مخاطب هدفمند ارسال نماید.

پیام در

واتس‌اپ

تبلیغات با استفاده بهینه از رسانه های مختلف و مستقیم از زمان های دور بهترین راه حل برای معرفی محصولات و خدمات برند های مختلف بوده است. در حال حاضر رسانه و پلتفرم های ارتباطی بسیار زیادی قابل دسترس می باشد، یکی از قویترین این رسانه ها واتس اپ میباشد که براحتی می توانید با حجم گسترده ای از مخاطبان و مشتریان با پیام های هوشمند و بسیار ارزان ارتباط برقرار نمایید.هلدینگ لوکس با برنامه های هوش مصنوعی خود می تواند در این راستا کمک بسیار زیادی به برندینگ مجموعه شما داشته باشد.

کمپین‌های

لوکس

مطمئن هستیم بسیاری از برند های مختلف بر روی محصولات و ارائه خدمات خود بیشترین تمرکز را دارند و ممکن است تیم و یا اشخاص حرفه ای را برای بخش تبلیغات خود نداشته باشند و این مسئله باعث می شود همیشه چند قدم از برندهای همکار خود جای بمانند و پیشرفتی با سرعت پایین داشته باشند. برای حل این مشکل، مجموعه هلدینگ لوکس با توانایی خاصی که در سئو و حضور وب سایت ها در صفحه اول گوگل دارد، میتواند با شراکت در بخش فروش محصولات یا خدمات مجموعه های مختلف همکاری نماید.

معماری

دکوراسیون

  • طراحی فضاهای مفید، زیبا، اصیل و ساماندهی محیط کار و زندگی انسان از مباحث بسیار مهم جامعه امروزی می باشد. راحتی و نیز داشتن احساسی خوب در محیط کار و زندگی همیشه به انسان انرژی مثبت می بخشد.
  • هلدینگ لوکس بر آن است تا با همکاری بهترین طراحان و متخصصان خود برای ایجاد فضای دل انگیز و بکار گیری دانش روز در زمینه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی نما، چیدمان خانه، طراحی محوطه، فنگ شویی، معماری داخلی، طراحی پلان، نور پردازی، باز سازی و خلق فضاهایی دلنشین و زیبا برای شما به ارمغان آورد.

ساخت اپلیکیشن

امروزه با وجود موبایل های هوشمند و همه گیرشدن استفاده از آن بستر بسیار مناسبی جهت انواع کسب و کار ها با ساخت اپلیکیشن های کاربر پسند و حرفه ای فراهم شده و با این اپلیکیشن ها می توان دسترسی کاربران را سهولت بخشید و در ایجاد تعامل مستقیم با مشتریان گام بزرگی برداشت. مدل های کسب درآمد از اپلیکیشن ها انحصاری نیست و می توان آنها را باهم ترکیب نمود به همین دلیل هلدینگ لوکس با شناخت حرفه ای از استراتژی های کسب درآمد از اپلیکیشن، می تواند همراه بسیار خوبی در جهت ساخت اپلیکیشن های مورد نظر شما باشد.

بهبود

سرعت سایت

  • طراحی فضاهای مفید، زیبا، اصیل و ساماندهی محیط کار و زندگی انسان از مباحث بسیار مهم جامعه امروزی می باشد. راحتی و نیز داشتن احساسی خوب در محیط کار و زندگی همیشه به انسان انرژی مثبت می بخشد.
  • هلدینگ لوکس بر آن است تا با همکاری بهترین طراحان و متخصصان خود برای ایجاد فضای دل انگیز و بکار گیری دانش روز در زمینه های طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی نما، چیدمان خانه، طراحی محوطه، فنگ شویی، معماری داخلی، طراحی پلان، نور پردازی، باز سازی و خلق فضاهایی دلنشین و زیبا برای شما به ارمغان آورد.

بیلبورد

قطعاً با رسانه های مختلف آشنا هستید و رسانه ای که از زمان های قدیم همچنان در بین برند های مطرح مورد استقبال است تبلیغات محیطی و معرفی محصولات و خدمات بر روی بیلبورد می باشد. بیلبورد های درون شهر و بیرون شهر نسبت به مکان و ابعادی که دارد می تواند با داشتن یک طرح و تصویر یا ایده ای خلاقانه میهمان قابل توجهی در ذهن مخاطبین و مشتریان باشد. در این راستا برخی از بیلبورد های هلدینگ لوکس بهمراه نشانی و جزئیات بیشتر را به شما معرفی می نماییم.

کمپین

تبلیغاتی

  • همانگونه که از نام کمپین مشخص است، میتوان به مجموعه ای از عملکرد هایی گفت که دست به دست یکدیگر می دهند تا مجموعه ای را برند و یا محصولات و خدماتی را معرفی نمایند. در کمپین های تبلیغاتی مجموعه ها معمولاً مبلغی را بعنوان بودجه تبلیغاتی مشخص می نمایند تا مدیران ارشد تبلیغات و بازاریابی با توجه به بودجه مورد نظر از رسانه و خلق ایده ها در کمپین خود بهره مند شوند.

برندینگ

قبل از آنکه به مبحث برندینگ بپردازیم، خود برند فقط با یک ثبت شرکت یا داشتن یک وب سایت و موارد این چنینی ختم نمیشود، جایگاه و حجم تولید و فروش آن و آیتم های بسیار دیگری در بحث برند بودن مطرح است.حال در این بین مبحث برندینگ پر رنگ می شود. این که چگونه یک شرکت یا شخص را بنام برند میشناسند مجموعه ای عملکرد هایی خواهد بود که در برندینگ مجموعه ها استفاده می گردد. در صورت تمایل به برند شدن و برند ماندن باید ویژگی های لوکس و مختص به خود را داشته باشید. مجموعه هلدینگ لوکس همواره از صفر تا صد برند شما در کنار شما خواهد بود.

عکاسی

  • معرفی مجموعه ها و اشخاص بطوری که همیشه در ذهن انسان جایگاه ویژه ای داشته باشند می تواند با یک تصویر منحصر بفرد آغاز شود و برای نگهداری از آن تداوم این موضوع بی نظیر خواهد بود. ممکن است نام برخی از محصولات و خدمات بدلایلی فراموش شود اما حافظه تصویری انسان تا جای ممکن عکس ها را بذهن نگه میدارد. شاید بد نباشد یک تصویر عالی و اصولی از برند خود بجای بگذارید.

طراحی

لوگو

برخلاف برخی از شرکت ها که توجهی به طراحی لوگو ندارند، برای هلدینگ لوکس یک مساله بسیار مهم و جزو برندینگ اصلی مجموعه ها بشمار می آید، به همین دلیل این خدمت را از دپارتمان طراحی گرافیک جدا نموده ایم تا شما بتوانید دید بهتری نسبت به شخصیت برند خود داشته باشید.

طراحی

گرافیک

ممکن است دغدغه ای برای برخی از مجموعه ها جهت استفاده از گرافیک های خاص و لوکس برای معرفی محصولات و خدمات خود پیش آمده باشد، و همواره بدنبال کارهای اینچنینی باشند. در صورت تمایل به داشتن سبکی متفاوت پیشنهاد میکنیم دپارتمان طراحی گرافیک هلدینگ لوکس را که شامل خدماتی مانند ( طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت، طراحی منوی کافه و رستوران و …،  طراحی ست اداری ) می باشد را بررسی بفرمایید