طرح درآمد

با درود به شما همکاران و کارشناسان گرامی
تو این بخش می خوایم بهتون کمک کنیم تا با روش های کسب درآمد در مجموعه هلدینگ لوکس بیشتر آشنا بشید.

قطعاً شما عزیزان با روش های مختلف معرفی محصولات و خدمات آشنا هستید، اما اگر هیچ اطلاعاتی در این زمینه نداشتید اصلاً نگران نباشید، ما برای شما برنامه های بسیار مفید و متفاوتی در نظر داریم.
اگر تمایل داشتید لطفاً ابتدا با مجموعه، محصولات و خدمات ما آشنا بشید.

با توجه به محصولات و خدمات مختلف هلدینگ لوکس و پورسانت های بالا روش های بسیار ساده جهت ثبت سفارش، تخفیف به مشتریان شما، جایزه، قرعه کشی و … شما می توانید براحتی کسب درآمد کنید.

مدل های کسب درآمد، امتیاز، جایزه و قرعه کشی

  • کسب امتیاز : این مجموعه پس از ثبت نام شما در وب سایت یک لینک معرفی از صفحات وب سایت در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید آن لینک را در فضای مجازی ( دوستان، گروه های تلگرامی، اینستاگرام، واتس اپ، وب سایت ها و … ) ارسال نمایید. هر شخصی روی آن لینک کلیک نماید یک امتیاز در پنل شما ثبت می گردد. ( شما براحتی می توانید روزانه امتیاز کسب نمایید و سپس آن را به وجه نقد یا کد تخفیف ۵۰ درصدی تبدیل نمایید )
  • کسب درآمد : طبق جدول مشخص شده که در پنل کاربری شما قرار دارد می توانید با معرفی محصولات و خدمات به مشتریان کسب درآمد نمایید.
  • گردونه شانس : در صفحه جایزه یک گردونه شانس قرار دارد، که هر روز یکبار می توانید شانس خود را امتحان کنید. لازم بذکر است در این بخش همه عزیزان برنده خواهند شد، حتی مشتریان شما.
  • قرعه کشی کارشناسان : این مجموعه در هر ماه مبالغ و جوایزی را بین کارشناسان محترم قرعه کشی می نماید، در صورت تمایل می توانید در بخش قرعه کشی با ارائه امتیاز های مربوطه جایزه های خود را انتخاب نمایید تا کد قرعه کشی در پنل شما ثبت گردد. قرعه کشی بصورت لایو در اینستاگرام هلدینگ لوکس می باشد.
  • قرعه کشی ویژه : هلدینگ لوکس در هر ماه بین کارشناسانی که بیشترین فروش را داشته اند بصورت لایو قرعه کشی می نماید.