مرور خدمات هلدینگ

با توجه به گستردگی فعالیت های هلدینگ لوکس در این بخش که در حال حاضر شش دپارتمان از خدمات و محصولاتی که در سایت بصورت آنلاین عرضه می گردد توضیحات مختصری ارائه می کنیم.
شما می توانید جهت سفارش و نیز تکمیل فرم های ثبت سفارش از منوی دپارتمان ها، محصول مورد نظر خود را انتخاب نموده و براحتی سفارش خود را دریافت نمایید.

خدمات و محصولات آنلاین هلدینگ لوکس :

طراحی گرافیک :

شاید برای برخی از مجموعه ها نیاز به استفاده از گرافیک های خاص جهت پرزنت بهتر محصولات و خدمات خود پیش آمده باشد، اگر تمایل به داشتن گرافیک های خاص با قیمت مناسب داشتید پیشنهاد میکنیم دپارتمان طراحی گرافیک هلدینگ لوکس را بررسی بفرمایید که شامل خدماتی مانند ( طراحی کارت ویزیت، طراحی تراکت، طراحی منوی کافه و رستوران و …، طراحی ست اداری ) می باشد.

طراحی وب سایت :

این محصول شامل چندین پلن مشخص می باشد که اگر به هر نحوی هیچ کدام از پلن ها مورد نظر شما نبود می توانید با کمک فرم ثبت سفارش اختصاصی محصول مورد نظر خود را دریافت نمایید، در هر مرحله می توانید از کمک کارشناسان فروش مجموعه هلدینگ لوکس بهره مند شوید.

بازاریابی اینستاگرام :

همانطور که می دانید اینستاگرام یک رسانه بسیار جذاب و سودمند می باشد، اما هر مجموعه ای نمیتواند از آن بهره مند شود و استفاده از این رسانه قوی نیاز به تخصص دارد. ما برای این موضوع چندین پلن در نظر گرفته ایم که اگر هیچکدام از پلن ها برای شما جذاب نبود می توانید فرم ثبت سفارش اختصاصی را تکمیل نمایید تا بهترین پیشنهاد ها برای شما برنامه ریزی و اجرا شود.

تولید تیزر تبلیغاتی، صنعتی :

یکی از بهترین خدمات تخصصی هلدینگ لوکس خلق تیزر های جذاب با قیمتی بسیار پایین و کیفیتی بسیار بالا می باشد، اگر تمایل داشته باشید می توانید ابتدا نمونه های مجموعه ما را مشاهده نمایید ( لینک نمونه ) و سپس از بین پلن های تعریف شده بهترین پلن را انتخاب بفرمایید و یا اینکه پلن خودتان را با کمک فرم ثبت سفارش اختصاصی بسازید و با ما در میان بگذارید.

چاپ افست :

با قبول این موضوع که اکثر تبلیغات و معرفی مجموعه ها بصورت دیجیتال و با کمک فضای مجازی صورت می پذیرد، برای ماندگاری بیشتر در ذهن مخاطبان تبلیغات در رسانه های چاپی امری اجتناب ناپذیر است، در نتیجه پیشنهاد می کنیم تا با خدمات چاپی مجموعه ما که شامل ( چاپ انواع کارت ویزیت، سربرگ، ست های اداری، تراکت، منوی کافی شاپ و … ) است آشنا شوید.

طراحی لوگو :

برخلاف برخی از شرکت ها که توجهی به طراحی لوگو ندارند، برای هلدینگ لوکس یک مساله بسیار مهم و جزو برندینگ اصلی مجموعه ها بحساب می آید، به همین دلیل این خدمت را از دپارتمان طراحی گرافیک جدا نموده ایم تا شما بتوانید با سلیقه خود بهترین پلن را انتخاب نمایید.