نحوه ثبت سفارش

همکاران و مشتریان گرامی، در ارتباط با نحوه ثبت سفارش محصولات و خدماتی که مد نظر شما خواهد بود، در این بخش توضیحات مختصری عرض می نماییم. لازم بذکر است جهت ثبت نهایی خرید بهتر است در وب سایت یک ثبت نام ساده انجام دهید.
۱- شما می توانید با کمک منوی محصولات و زیر منوی مورد نظر به صفحه تعرفه مراجعه نمایید، لیست قیمت ها و مشخصات هر محصول را مشاهده بفرمایید.
۲- سپس با کلیک بر روی لینک سفارش وارد قسمت بعدی خواهید شد که یک فرم ثبت سفارش و توضیحات برای شما قراردارد مانند نام، اسم مجموعه، توضیحاتی که برای سفارش خود نیاز دارید و …
۳- پس از تکمیل فرم مربوطه ( میتوانید جهت راهنمایی از کارشناسان ما بهره مند گردید ) لینک افزودن به سبد خرید را کلیک نمایید.
۴- سپس با توجه به صحیح بودن محصول سفارشی می توانید کد تخفیف خود را که توسط کارشناسان مجموعه هلدینگ لوکس تقدیم شما شده را وارد و گزینه اعمال را کلیک نمایید تا تخفیف ویژه برای شما ثبت شود.
۵- پس از اعمال تخفیف، در صورت داشتن سفارشاتی که نیاز به ارسال دارد فرم مربوطه را تکمیل نمایید و سپس بر روی لینک پرداخت نهایی کلیک نمایید تا وارد درگاه پرداخت الکترونیکی شوید.
۶- لازم به ذکر است در حال حاضر محصولات بخش چاپ شامل تخفیف نمی باشد.
۷- لطفاً هنگام پرداخت به نشانی سایتی که در آدرس بار نمایش می دهد دقت بفرمایید.
۸- پس از پرداخت سیستم بصورت اتوماتیک سفارش شما ثبت و در مرحله بررسی و اجرا قرار خواهد داد و سپس کارشناسان مجموعه هلدینگ با شما در ارتباط خواهند بود.
پیشاپیش از خرید شما سپاسگزاریم