ربات تلگرام در هلدینگ لوکس

تیم برنامه برنامه نویسی ربات های تلگرامی در هلدینگ لوکس در نظر دارد تا علاوه بر ارائه محصولات از قبل طراحی شده خدمات سفارشی را نیز برای مشتریان گرامی راه اندازی نماید، به این شکل که اگر شما نیاز به راه اندازی یک ربات برای کسب و کار خود و یا انجام امور مدیریتی دارید سفارش خود را برای ما ارسال کرده و ما راهنمایی های لازم را برای راه اندازی این کار به شما ارائه خواهیم داد.

در این روند مشتریان گرامی ابتدا باید اطلاعات زیر را در اختیار ما قرار داده تا توسط تیم ما بررسی شود و سپس راه حل های انجام پروژه به شما ارائه خواهد شد.

  1. نامی که میخواید به عنوان آیدی ربات انتخاب نمایید
  2. عملکرد های ربات به صورت اجمالی و کلی
  3. وظیفه ربات و مشخص بودن دسته افرادی که میخواهند از آن استفاده نمایند ( کاربر عادی، کارمندان یک شرکت و … )
  4. ویژگی های خاص ربات تلگرام شما

در نهایت پس از ارسال این اطلاعات ما بررسی می نماییم که آیا پروژه شما قابل اجرا می باشد یا خیر و اگر غیر قابل اجرا باشد نیز راه حل های جایگزین را به شما ارائه خواهیم داد.

ویژگی های ربات تلگرامی ساخته شده توسط برنامه نویسان هلدینگ لوکس:

در هلدینگ لوکس برنامه نویسان ربات تلگرام با استفاده از متد های روز کد نویسی می توانند حجم دیتا یا همان اطلاعات ذخیره سازی شده توسط ربات های شما را تا حجم بالایی کاهش داده و به روند انجام پروسه درخواست و پاسخ به کاربران ربات تسریع ببخشد.

در اینجا هیچ کاری نشد ندارد و ما با تمام توان ایستاده ایم تا درخواست شما را به شکل کامل و دقیق به مرحله نهایی برسانیم.
ربات های همچون سیستم فروشگاهی، چت ناشناس، موزیک یاب، ویدئو یاب و دیگر ربات ها به راحتی ساخته شده و به مرحله اجرا می رسند.

برای انجام مشاوره رایگان در رابطه با ساخت ربات های تلگرامی به حساب کاربری خود مراجعه نموده و برای ما تیکت ارسال نمایید تا در کمترین زمان پاسخ گوی شما مشتریان گرامی باشیم.